Bize Katılın!

Türk Hemşireler Derneği Öğrenci Komisyonu 2012 yılında Ankara'da kurulmuştur ve genel yönetimi Ankara'da bulunmaktadır. Üniversite temsilcilikleri ile Türkiye'nin dört bir yanında faaliyet göstermektedir. 

Türk Hemşireler Derneği Öğrenci Komisyonu’nun Görüşü
Hemşirelik öğrencilerinin öğrencilik yıllarında mesleki yetki ve sorumluluklarının bilincinde olmasını, birlikte mücadele etmenin önemini kavramasını, bilinçli, sorgulayan ve eleştirel düşünen hemşireler olmasını sağlamaktır. 

Türk Hemşireler Derneği Öğrenci Komisyonu'nun Görevi
Türk Hemşireler Derneği Öğrenci Komisyonu; nitelikli hemşirelik hizmeti sağlanması için lisans düzeyinde hemşirelik eğitimini, hemşirelik mesleğini ve toplum sağlığını ilgilendiren gelişmeleri yakından izler ve karşılaşılan sorunları anlayarak çözümlemek için paydaşları ile işbirliği yaparak katkı verir. Hemşirelik öğrencilerinin, hemşirelik hak, görev, yetki ve sorumluluklarının bilincinde olan, sorgulayan, eleştiren, tartışan ve mesleki örgütlenmenin önemini bilen bireyler olması için sosyal kültürel, mesleki gelişimlerine katkı sağlayacak faaliyetler yürüterek bireylerin mesleki gelişimlerini sağlar.

Türk Hemşireler Derneği Öğrenci Komisyonu'na buradan ücretsiz bir şekilde katılabilirsiniz.
 

Unutma, Sen Yoksan Bir Kişi Eksiğiz!

Instagram: thd_ok

Twitter: thd_ok

Youtube: Türk Hemşireler Derneği Öğrenci Komisyonu

Mail: thdogrencikomisyonu@gmail.com